2022 წელს განათლების საერთაშორისო ცენტრის მიერ დაფინანსებული სტუდენტები

საერთაშორისო სამაგისტრო პროგრამები 2022-2023 

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1

ხატია

ზუხუბაია აშშ ჯორჯიის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
2 ომარი კუხიანიძე შვედეთი ლუნდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
3 გიორგი შალამბერიძე აშშ ჯორჯთაუნის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
4 ნინო გეგიძე აშშ ვაიომინგის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
5 ვლადიმერ ხასია გერმანია ზაარლანდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინფორმაციისა და კომუნიკაციის ტექნოლოგიები
6 ანანო მაისურაძე შვედეთი კაროლინსკას უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
7 ანდრია ადეიშვილი იტალია ვერონას უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოფლის მეურნეობა, მეტყევეობა, მეთევზეობა, ვეტერინარია
8 მარიამ ლეკვეიშვილი დიდი ბრიტანეთი ლონდონის გოლდსმითის უნივერსიტეტის სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი, ფინანსები, მარკეტინგი
9 დავით ვარშანიძე ნიდერლანდები როტერდამის ერასმუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
10 მაკა ჩილინგარაშვილი დიდი ბრიტანეთი ბრისტოლის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა განათლება
11 ილია სიხარულიძე ბელგია KU ლუვენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
12 ანა რურუა ავსტრია ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საჯარო მმართველობა
13 თამარ მერაბიშვილი გერმანია ბონ-რაინ-ზიგის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
14 მარიამ ზუბაშვილი გერმანია Deutsche Welle აკადემია (ბონ-რაინ-ზიგის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი) სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
15 ანი ფერიაშვილი იტალია მილანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
16 ფიქრია ელიზარაშვილი დიდი ბრიტანეთი სტრატკლაიდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
17 ანა დვალი გერმანია მიუნხენის ტექნიკური უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
18 გეგა დარახველიძე აშშ ჩრდილო-აღმოსავლეთის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინფორმაციისა და კომუნიკაციის ტექნოლოგიები
19 მარგალიტა ჯაფარიძე ფინეთი ტამპერეს უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
20 ლერი ხუფენია აშშ კოლუმბიის უნივერსიტეტი ნიუ-იორკში სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
21 მაია მუმლაძე დიდი ბრიტანეთი ლონდონის ეკონომიკისა და პოლიტიკური მეცნიერების სკოლა სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
22 ნანა იაშვილი ავსტრია ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
23 ანა ჯიშკარიანი ესპანეთი ბარსელონას უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინფორმაციისა და კომუნიკაციის ტექნოლოგიები
24 დავით შატაკიშვილი აშშ ამერიკული უნივერსიტეტი ვაშინგტონში სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
25 მარიამ ბაინდურაშვილი შვედეთი სტოკჰოლმის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა განათლება
26 ირაკლი გოლეთიანი აშშ ჯორჯ ვაშინგრონის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
27 სალომე ბერძენიშვილი შვედეთი უფსალას უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ჰუმანიტარული მეცნიერებანი
28 სერგო გადელია ესპანეთი ბარსელონას ეკონომიკის სკოლა სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
29 ეთერ ლომაძე შვედეთი მალმოს უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
30 მარიამ აბაშიძე პავიას უნივერსიტეტი სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
31 შერმადინი ხელაძე დიდი ბრიტანეთი ლესტერის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია

სამაგისტრო პროგრამები საფრანგეთში 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტბი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 ანნა ლომჯარია საფრანგეთი ლიონის კათოლიკური უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
2 ლიზი ესაკია საფრანგეთი ვინსენს სენტ დენის უნივერსიტეტში  (პარი 8) სამაგისტრო პროგრამა ჰუმანიტარული მეცნიერებები
3 გელა პატაშური საფრანგეთი პარიზის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
4 მარიამ ბუჩუკური საფრანგეთი ბორდოს უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოფლის მეურნეობა, მეტყევეობა, მეთევზეობა, ვეტერინარია
5 თამარ შარაბიძე საფრანგეთი სავუა მონ ბლანის  უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინფორმაციისა და კომუნიკაციის ტექნოლოგიები
6 ლაშა ხუბაშვილი საფრანგეთი გრენობლის INP უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
7 მელანო სვანიძე საფრანგეთი ლიონის კათოლიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა სამართალი
8 სალომე დუდაშვილი საფრანგეთი გუსტავ ეიფელის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
9 ნატალია გელოვანი საფრანგეთი პარიზის დოფინის უნივერსიტეტი – PSL სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
10 მარიამი მალანია საფრანგეთი მონპელიეს უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა

 

საერთაშორისო სახელოვნებო აკადემიური პროგრამები 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტბი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1

ნინო

მაღლაკელიძე საფრანგეთი ვინსენ-სენ-დენის უნივერსიტეტი  სამაგისტრო პროგრამა კულტურული მემკვიდრეობა

 

საზღვარგარეთ კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 ანზორ გიორგაძე თურქეთი ევრაზიის დედამიწის შემსწავლელ მეცნიერებათა ინსტიტუტი, სტამბოლის ტექნიკური უნივერსიტეტი კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა მეწყერის იდენტიფიკაცია და რუკების შედგენა დისტანციური ზონდირების ახალი ტექნიკის გამოყენებით
2 ნანა მეფარიშვილი ესტონეთი ესტონეთის გარემოსდაცვითი კვლევის ცენტრი კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა ატმოსფერული ჰაერის მონიტორინგის მონაცემების ვერიფიკაციისა და ვალიდაციის პროცედურა
3 გვანცა გვასალია ესტონეთი ესტონეთის გარემოს სააგენტო კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა ამინდის პროგნოზირება სხვადასხვა სისტემების გამოყეენებით
4 მიხეილი ნიკურაძე ნორვეგია ნორვეგიის წყლის რესურსებისა და ენერგეტიკის დირექტორატი (NVE) კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა „წყალდიდობების პროგნოზირების გაუმჯობესება თანამედროვე ტექნოლოგიებისა და მეთოდოლოგიების გამოყენებით“
5 თამარ ჭიჭინაძე გერმანია იუსტუს ლიბიგის სახელობის გისენის უნივერსიტეტი კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა გეოპარკები
6 გიორგი კირკიტაძე იტალია გარემოს დაცვისა და კვლევის უმაღლესი ინსტიტუტი კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა გეოლოგიური კვლევების სისტემა და ეროვნული გეოლოგიური მემკვიდრეობა GEO-SGP
7 ქეთინო სიხარულიძე საბერძნეთი მცენარეთა მოშენების და გენეტიკური რესურსების ინსტიტუტი (IPB&GR) კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა  აგრონომია
8 სოფიო მდივანი ნორვეგია ნორვეგიის წყლის რესურსებისა და ენერგეტიკის დირექტორატი (NVE) კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა წყლის რესურსების შეფასება თანამედროვე მეთოდების გამოყენებით 
9 ანზორ ბურჯანაძე პოლონეთი ველკოპოლსკის სავოედოვო სამსახური  კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა კრიმინალის პრევენციის მიზნით თანამშრომლობის კოორდინაცია ველკოპოლსკის სამთავრობო ადმინისტრაციასა და თვითმმართველ სტრუქტურებს შორის“ 
10 რამაზ კობერიძე იტალია რომის "საპიენცას'' უნივერსიტეტი კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა „მიწისძვრისა და ატმოსფერული ნალექების შედეგად გამოწვეული მეწყრების, მოსალოდნელი მრავალრიცხოვანი საფრთხის სცენარების რუკაზე ასახვა“ 
11 ცოტნე ჭანტურიძე ჩეხეთი საერთო სამართლის საზოგადოება(CLS) კვალიფიკაციის ამაღლების პროგრამა ევროკავშირი და მისი ადგილი მსოფლიოში

საერთაშორისო სადოქტორო პროგრამები 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 სალომე ჩიტაია დიდი ბრიტანეთი ბირმინგემის სამეფო კონსერვატორია სადოქტორო პროგრამა ხელოვნება

აკადემიური პროგრამები სან დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტში 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 ნინო მაკასარაშვილი აშშ სან  დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამაგისტრო/სადოქტორო პროგრამა ქიმია

აკადემიური პროგრამები იტალიაში 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 ნანა გოგოხია იტალია ლუისის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
2 ანა ნაცვლიშვლი იტალია მილანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
3 ბარბარე კიკილაშვილი იტალია მილანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
4 ნათია ღვინიაშვილი იტალია მილანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
5 ცოტნე ჯაყელი იტალია მილანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა

ჩეხეთის სასტიპენდიო პროგრამა 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 გვანცა ძიძიგური ჩეხეთი სილეზიის უნივერსიტეტი ოპავაში კვლევა საჯარო ადმინისტრირება
2 თინათინი სოზაშვილი ჩეხეთი მასარიკის უნივერსიტეტი მოკლევადიანი კურსი მედიცინა
3 ლიკა სარკისაშვილი ჩეხეთი მასარიკის უნივერსიტეტი მოკლევადიანი კურსი მედიცინა
4 იზა ჯიხოშვილი ჩეხეთი პალაკის უნივერსიტეტი ოლომოუკში მოკლევადიანი კურსი ფსიქოლოგია
5 მედეა შანავა ჩეხეთი მასარიკის უნივერსიტეტი მოკლევადიანი კურსი საერთაშორისო ურთიერთობები და ევროპული პოლიტიკა 
6 სანდრო გაგიშვილი ჩეხეთი მასარიკის უნივერსიტეტი მოკლევადიანი კურსი სამართალი

სასტიპენდიო პროგრამები უნგრეთში „Stipendium Hungaricum“ 2022-2023

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერდიტეტი აკადემიური პროგრამა მიმართულება
1 ნინო ტაბატაძე უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
2 მიხეილ მღებრიშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ბიზნესის ეკონომიკა
3 ლიკა ვადაჭკორია უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირება და მენეჯმენტი
4 ქრისტინე სარალიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
5 ელისაბედ გოგიაშვილი უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ბიოლოგია
6 ალექსანდრე ჯაველიძე უნგრეთი ბუდაპეშტის ბიზნეს სკოლა - გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთასორისო ბიზნესის ეკონომიკა
7 ანნა თაბუაშვილი უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
8 ელმირა ნოვრუზოვი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
9 მარიამ სარალიძე უნგრეთი ბუდაბეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა სოციოლოგია
10 სალომე სანაძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ფსიქოლოგია
11 ლაშა მდივანი უნგრეთი პეცის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირება და მენეჯმენტი
12 ეუნიკა გაიდაროვა უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ბიოლოგია
13 ლუკა მუმლაძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
14 ლუკა დოლაბერიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ბიზნესის ეკონომიკა
15 მარიამი ენდელაძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ფსიქოლოგია
16 ნანა ღვინაშვილი უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ინგლისური და ამერიკის კვლევა
17 ლაზარე შავგულიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
18 ალექსანდრე კახიანი უნგრეთი ბუდაბეშტის ტექნოლოგიებისა და ეკონომიკის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებების ინჟინერია
19 ლუკა მაღლაფერიძე უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
20 ანასტასია სამსონაძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
21 ნინო კვეკვესქირი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა მედია და კომუნიკაცია
22 დავით გიქოშვილი უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა ქიმია
23 ელენე რუხაძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
24 სოფიო ჯორჯიაშვილი უნგრეთი კაროლი გასპარის რეფორმირებული ეკლესიის უნივერსიტეტი უნგრეთში საბაკალავრო პროგრამა ფსიქოლოგია
25 ნია თათრიშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის ტექნოლოგიებისა და ეკონომიკის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებების ინჟინერია
26 გია გოზალიშვილი უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
27 ანდრია გაბუნია უნგრეთი პეცის უნივერსიტეტი საბაკალავრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
28 გიორგი დოლბაია უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ევროპული და საერთაშორისო ბიზნეს სამართალი
29 ქეთევან ჩახნაშვილი უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ევროპული და საერთაშორისო ბიზნეს სამართალი
30 მადონა ჯალაღონია უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა კულტურული მემკვიდრეობის შემსწავლელი მეცნიერებები
31 ზურაბ დარჯანია უნგრეთი სემელვეისის უნივერსიტეტი ინტეგრირებული მაგისტრატურა მედიცინა
32 ელისაბედ ბექაური უნგრეთი სემელვეისის უნივერსიტეტი ინტეგრირებული მაგისტრატურა მედიცინა
33 ბარბარე პეტრიაშვილი უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საერთაშორისო ურთიერობები
34 ლანა თედიაშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირება
35 ნინო ნატროშვილი უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა კულტურული ანთროპოლოგია
36 ელიზა გუჯაბიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა ისტორია
37 გიორგი დიდბერიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა კომპიუტერული მეცნიერებები
38 ანანო ქუშაშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის ბიზნეს სკოლა - გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა მეწარმეობა და ბიზნესი
39 თამარ ჩეკურიშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირება
40 ნონა ბუჟღულაშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ფინანსები
41 ელისაბედ როგავა უნგრეთი ბუდაბეშტის ვეტერინარული მედიცინის უნივერსიტეტი ინტეგრირებული მაგისტრატურა ვეტერინარია
42 ანანო ფერაძე უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ევროპული და საერთაშორისო ბიზნეს სამართალი
43 მარიამ ბულია უნგრეთი ბუდაპეშტის ტექნოლოგიებისა და ეკონომიკის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა არქიტექტურა
44 ილია ჭანტურია უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციოლოგია
45 ასმათ კონცელიძე უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ბიოლოგია
46 გიორგი ხახუტაშვილი უნგრეთი ისტვან სეჩენის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ბიზნეს ინფორმატიკა
47 მარიამ ფილიშვილი უნგრეთი დებრეცენის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა სამართალი
48 მაგდა ლოსაბერიძე უნგრეთი იოტვოშ ლორანდის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა ფსიქოლოგია
49 ცირა ნანობაშვილი უნგრეთი ბუდაპეშტის კორვინუსის უნივერსიტეტი  სამაგისტრო პროგრამა ჯანდაცვა

სტიპენდია უნგრელი სტუდენტებისა და მკვლევარებისთვის - 2022

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა პროგრამა
1 რობერტ  რიკი საქართველო სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი მოკლევადიანი კურსი კავკასიის ეთნოგრაფია;
საქართველოს ეთნოგრაფია

სასტიპენდიო პროგრამა ჩეხი სტუდენტებისა და მკვლევარებისთვის - 2022

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა პროგრამა
1 ჰანა ბერგეროვა საქართველო ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი კვლევა ლინგვისტიკა
2 ივან ადრიან ტუფ საქართველო ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი კვლევა ლინგვისტიკა

მიმდინარე გრანტის მფლობელები 2022

N სახელი გვარი ქვეყანა უნივერსიტეტი აკადემიური პროგრამა პროგრამა
1 დავით მახარაშვილი ესპანეთი კატალონიის პოლიტექნიკური უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა ქიმია
2 თეა ყანდიაშვილი დიდი ბრიტანეთი ედინბურგის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა ჰუმანიტარული მეცნიერებანი
3 ირაკლი თეზელაშვილი დიდი ბრიტანეთი კორტოდის ხელოვნების ინსტიტუტი სადოქტორო პროგრამა ხელოვნება და ჰუმანიტარული მეცნიერებები
4 ტატო ხუნდაძე აშშ სოციალური კვლევების ახალი სკოლა სადოქტორო პროგრამა სოციალური მეცნიერებანი
5 თორნიკე ქარჩხაძე აშშ კალიფორნიის უნივერსიტეტი სან დიეგოში სადოქტორო პროგრამა ხელოვნება
6 ოთარ დავითაია დიდი ბრიტანეთი აბერისტუითის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა სამართალი
7 ნანა კაცია დიდი ბრიტანეთი ბირმინგემის სამეფო კონსერვატორია სადოქტორო პროგრამა ხელოვნება
8 ბელა ხაბეიშვილი საფრანგეთი ნიცის სოფია ანტიპოლის უნივერსიტეტი  სადოქტორო პროგრამა სოციალური და ჰუმანიტარული მეცნიერებები, სახელოვნებო დარგები და ლიტერატურა
9 ნათია ჭანკვეტაძე აშშ ჯორჯ მეისონის უნივერსიტეტი სადოქტორო პროგრამა სოციალური მეცნიერებანი
10 ანა სალარიძე დიდი ბრიტანეთი ბირმინგემის სამეფო კონსერვატორია სამაგისტრო პროგრამა ხელოვნება
11 გიგა წიქარიშვილი შვედეთი გოტენბურგის უნივერსიტეტი HDK-Valand სამაგისტრო პროგრამა ხელოვნება
12 ანა გალდავაძე აშშ Ჩრდილოეთ დაკოტას  უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ხელოვნება
13 ქრისტინე მეფარიშვილი აშშ კოლუმბიის უნივერსიტეტი (SIPA) სამაგისტრო პროგრამა საჯარო მმართველობა
14 ელისაბედი ახვლედიანი ნიდერლანდები როტერდამის ერასმუსის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
15 ლევან დარახველიძე აშშ როჩესტერის უნივერსიტეტი, საიმონის ბიზნესის სკოლა სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
16 არმაზ ცუცქირიძე გერმანია რეგენსბურგის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
17 ქეთევან კაჭარავა იტალია ტორინოს პოლიტექნიკური უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინჟინერია, წარმოება და მშენებლობა
18 ანა კეკოშვილი საფრანგეთი სტრასბურგის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
19 თორნიკე გაბაძე საფრანგეთი IEFT- ტურიზმის უმაღლესი სკოლა სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
20 ლინდა მამულაძე საფრანგეთი AIX- მარსელის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
21 ხატია მერაბიშვილი საფრანგეთი პარიზის საკლეს უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა საბუნებისმეტყველო მეცნიერებები, მათემატიკა და სტატისტიკა
22 თინათინი სიგუა იტალია ლუისის უნივერსტეტი სამაგისტრო პროგრამა სოციალური მეცნიერებები, ჟურნალისტიკა და ინფორმაცია
23 ლევანი ჟორჟოლიანი იტალია მილანის პოლიტექნიკურ უნივერისტეტი სამაგისტრო პროგრამა მენეჯმენტი
24 მარიამი ნარჩემაშვილი იტალია პიზას უნივერისტეტი სამაგისტრო პროგრამა ინფორმაციისა და კომუნიკაციის ტექნოლოგიები
25 ელენე ალბექიონი აშშ  სან - დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამაგისტრო/სადოქტორო პროგრამა ქიმია
26 პაატა ბურნაძე აშშ  სან - დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამაგისტრო/სადოქტორო პროგრამა ქიმია
27 ანი ჭახრაკია აშშ  სან - დიეგოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ქიმია
28 ანაადრიან გუნია ჩეხეთი ჩარლზის უნივერსიტეტი სამაგისტრო პროგრამა ბიოლოგია/ფსიქოლოგია
«თებერვალი 2024»
ორშსამოთხხუთპარშაბკვი
2930311234
5
განათლების საერთაშორისო ცენტრში 2023 წლის კურსდამთავრებულებთან შეხვედრა გაიმართა

განათლების საერთაშორისო ცენტრში 2023 წლის კურსდამთავრებულებთან შეხვედრა გაიმართა

სსიპ განათლების საერთაშორისო ცენტრის ორგანიზებით, 2023 წლის იმ კურსდამთავრებულებთან, რომლებმაც ცენტრის მხარდაჭერით განათლება უცხოეთში მიიღეს, დასაქმებისა და კარიერული განვითარების ხელშეწყობის საკითხებზე სამუშაო შეხვედრა გაიმართა.

Read more
67891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
45678910